Industrijski sindikat Srbije u radnoj poseti Industrijskom sindikatu „Greiner“ Odžaci. Načelan dogovor oko izmena Kolektivnog ugovora kod poslodavca. Greiner kao uzor odgovornog i pouzdanog poslodavca.

Greiner kao uzor odgovornog i pouzdanog poslodavca.

Odžaci, 29.02.2024.

U radnoj poseti IS Greiner je bio predsednik Industrijskog sindikata Srbije Dragan Matić koji je tom prilikom obavio i razgovor sa rukovodstvom“Greiner“ oko ranije pokrenutih i dogovorenih izmena delova Kolektivnog ugovora kod poslodavca.

Razgovori su kao i mnogo puta do sada protekli u dobroj atmosferi koja je rezultat višegodišnjeg rada i saradje ISS sa rukovodstvom“Greiner Packaging“ Odžaci a rezultat je načelan dogovor oko izmena Kolektivnog ugovora.

Konačna verzija dogovora će biti definisana nakon mišljenja gen. direktora Dragoslava Marića. Na sastanku su razmatrane i aktivnosti IS „Greiner“ Gajdobra te koraci koje preduzimamo po pitanju reprezentativnosti i pregovora za Kolektivni ugovor u tom pogonu.