Industrijski sindikat „Magna Seating“ d.o.o. u Odžacima dokazao reprezentativnost. Sledeći posao pred sindikatom je Kolektivni ugovor.

Reprezentativnost Industrijskog sindikata „Magna Seating“

20.12.2018. Odžaci

U kanadskoj firmi za proizvodnju presvlaka za autoindustriju pre manje od dva meseca osnovan je Industrijski sindikat „Magna Seating“ d.o.o. u Odžacima.

Zahvaljujući dobroj organizaciji i predanom radu predsednika Industrijskog sindikata „Magna Seating“ d.o.o. Dalibora Antanasijevića uz podršku rukovodstva Industrijskog sindikata Srbije u rekordnom roku su ostvareni odlični rezultatii u organizovanju radnika i okupljanju novih članova sindikata.

Zahvaljujući tome 14.12.2018. godine sindikat je dobio Rešenje o reprezentativnosti  Industrijskog sindikata „Magna Seating“ d.o.o.

Sledeći naš zadatak je što pre pokrenuti kolektivno pregovaranje da bi zaposleni kroz dobar kolektivni ugovor u interesu zaposlenih i kompanije mogli da ostvare još viši nivo svojih radnih i sindikalna prava.