ŽENE – ČLANICE INDUSTRIJSKOG SINDIKATA SRBIJE „ATB SEVER“ U SUBOTICI OBELEŽILE MEĐUNARODNI DAN ŽENA.

Svečano za 8.mart u ATB Sever u Subotici

Subotica, 08.03.2018. godine

Žene – članice Industrijskog sindikata Srbije „ATB SEVER“ u Subotici prigodno i svečano obeležile su Međunarodni dan žena – 8. mart. Tom prilikom se razgovaralo o tekućim problemima žena u društvu i samog istorijskog značaja 8. marta.

Članice su dobile čestitku, prigodan poklon i plavu ružu, kao znak zahvalnosti što su sa nama i svakodnevno svojim trudom, radom i zalaganjem doprinose našoj sindikalnoj organizaciji.

Industrijski sindikat Srbije se pridružuje obeležavanju i svim koleginicama iz „ATB Sever“ u Subotici kao i svim ženama, radnicama i građankama Srbije čestita 8. mart – Međunarodni dan žena.